Kartvizit için QRCODE oluşturma

Ad
Soyad
Ünvanı
Firma
Email
Web
Tel
Cep
Adres

Not: Girmiş olduğunuz veriler hiçbir şekilde saklanmaz, kullanılmaz veya başkaları tarafından görülemez.

Karvizit Tarama

Kartvizitlerinizde Qr Code yoksa biz sizin adınıza tüm kartvizitlerinizi Excel'e, herhangi bir veritabanına, herhangi bir yazılıma veya cep telefonunuza aktaralım.

Toplu kare kod oluşturma işlemleri için lütfen
+90 216 573 12 63
nolu telefondan iletişime geçiniz.

Kasım ayına özel kartvizit tarama fiyatı 0,10 TL

Detaylı fiyat tablosu için tıklayınız

Kare Kodların (Qr Code) Kartvizitlerde kullanımı.

Kartvizitler her ne kadar iş hayatında ve özel hayatımızd işimizi kolaylaştırsada kartvizitlerde verilerin sadece insanlar tarafından okunması sebebi ile bazen aranılan bilgiye ulaşmakta sorun olmaktadır. Her ne kadar kartvizitleri düzenli bir şekilde saklasanızda adet yükseldikçe aramak ve bulmak zorlaşmaktadır. Elinize her geçen kartviziti bilgisayarınıza veya telefonunuza girmek ise pek mümkün olmuyor.

Bu yüzden müşterilerinizin sizi unutmaması ve kolay ulaşabilmelerini sağlamak amacı ile kartvizitlerinize Qr Code koyabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz kartvizitlerini cep telefonuna okutarak rehberlerine yüzde yüz doğruluk ile ekleyebilirler.


Kare Kod (Qr Code) hakkında bilgi.

Kare kodlar 1952 yılında amerikada tescil edilen hala kullanımı devam eden barkodların daha fazla veri depolayabilen türevleridir. Barkod ve Kare Kod, makinelere optik olarak okuma yeteneği kazandırmak amacı ile geliştirilmiştir. Barkodlar sınırlı sayıda veri tutabildikleri için 1994 yılında otomotiv endüstrisinde kullanılmak amacı ile Japonya da geliştirilmiştir.


Qr Code küçük karelerin bir araya gelmesi ile oluşur ve özel geliştirilmiş okuyucuların yanında cep telefonu, bilgisayar ve tablet gibi cihazlarla okunabilmeside onu her sektörde farklı amaçlarla kullanılabilir hale getirmiştir.


Cep telefonlarında Kare Kodları hangi programlar okur.

Android işletim sistemli telefonlar : Google yazılımı olan Goggles. Ipone : IOS işletim sistemi kullanan telefonlar herhangi bir yazılım gerektirmez sadece fotograf çekme ekranına gelip Kare Koda yaklaştırınız.